KONST / Litografier / Färglitografi 17277103
nr 1727 7103
Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 8/260. Färglitografi, bildmått: 30x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:20:41
29/9 18:20:32